02188198245 - 09109312675
هزینه ایمپلنت دندان در تهران

دکتر فروزنده زبیری – دندانپزشک اطفال | دندانپزشک زیبایی

هزینه ایمپلنت دندان در تهران

غذا در بدن انسان طی دو مرحله گوارش مکانیکی و گوارش شیمیایی هضم و جذب می شود. دندان ها در گوارش مکانیکی غذا، با ایجاد امکان جویدن و قابل بلع کردن غذاها نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. در صورت پوسیدگی، شکستگی دندان ها یا هر عاملی که باعث شود دندان کارایی سابق را نداشته باشد یا درد های شدیدی را به فرد تحمیل کند، لازم است به پزشک مراجعه شود زیرا تغذیه و جذب مواد غذایی بر عملکرد همه ی اندام های بدن تاثیر می گذارد. با توجه به نوع و میزان آسیب دیدگی دندان ها، روش های درمان متفاوت است. هزینه برای دندان های ترمیمی، کاشت دندان، کامپوزیت دندان ها، ارتودنسی و… با توجه به متغیر های تاثیرگذار در درمان، محاسبه می شود. در ادامه درباره ی هزینه ایمپلنت دندان در تهران شرح داده می شود.

آیا جراحی ایمپلنت را می توان همزمان با کشیدن دندان انجام داد؟

ایمپلنت دندان ها با دکتر فروزنده زبیری _ دندانپزشک اطفال، زیبایی و ترمیمی

 

هزینه ایمپلنت دندان در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

ایمپلنت دندان طی چندین مرحله انجام می شود، که پیش از همه لازم است جلسه ی مشاوره و ویزیت با دندانپزشک انجام شود تا تعداد ایمپلنت های لازم با توجه به ظرفیت بافت دهان و وضعیت دندان ها مشخص گردد. پس از جلسه مشاوره به تشخیص دندانپزشک، ممکن است نیاز به  کشیدن تعدادی از دندان ها باشد. که در مرحله ی پس از مشاوره ریشه ها کشیده می شوند. سپس پیوند استخوان انجام گرفته و پایه فلزی در استخوان فک کاشته می شود. در مرحله ی بعد تاج دندان قرار داده می شود. سپس با اشعه ی ایکس مراقبت های پیش از عمل صورت می گیرد. در نهایت هزینه ایمپلنت دندان در تهران با توجه به فعالیت های انجام شده در این مراحل و تعداد ایمپلنت ها و روکش تعیین می گردد.

هزینه ایمپلنت دندان در تهران چگونه محاسبه می شود؟

با همکاری برخی از شرکت های بیمه انجام می شود و مقداری از این هزینه توسط شرکت بیمه پرداخت می گردد. اما متاسفانه همه شرکت های بیمه این شرایط را ندارند و پیش از آن، تحقیق و بررسی لازم است. هزینه ایمپلنت دندان در تهران، در باور عموم درمان گرانی قلمداد می شود. که با توجه به بازگشت سلامتی به دهان و تاثیر در روند گوارش طبیعی بدن و سلامت عمومی در کنار تامین زیبایی فرد، بسیار رضایت بخش و توجیه پذیر است. ایمپلنت با توجه به دوام و پاسخگویی مناسب به نیاز های انسان جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته محسوب می شود.

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان

همه ی افراد قادر به انجام ایمپلنت برای بازسازی دندان های از دست رفته نیستند. افرادی که بافت لثه ی عفونی یا آسیب دیده دارند با توجه به نظر پزشک می توانند پس از بهبود وضعیت لثه، مورد عمل ایمپلنت واقع شوند. یکی از موارد مهم برای اقدام به ایمپلنت دندان ها در نظر گرفتن توصیه ها و مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان است افرادی که توانایی نگهداری از ایمپلنت دندان های خود را دارند، می توانند مورد ایمپلنت دندان ها قرار بگیرند. زیرا این مراقبت ها در دوام ایمپلنت ها تاثیر مستقیم دارد.

چه کسانی نباید از ایمپلنت استفاده کنند؟

چه کسانی نباید از ایمپلنت استفاده کنند؟

از جمله مراقبت های روزانه پس از ایمپلنت، شستشوی دهان و مسواک زدن مرتب، حداقل دو مرتبه در طول روز می باشد. استفاده از انواع دهان شو پیشنهاد نمی شود و لازم است در این باره با پزشک مشورت شود.

تا زمانی که بی حسی در دهان و لثه احساس می شود باید از وارد شدن فشار زیاد بر ایمپلنت ها خودداری کرد، زیرا ایمپلنت ها در معرض شکستگی قرار می گیرند و نیاز به ترمیم پیدا می کنند. تا زمان بهبودی کامل از خوردن غذاهایی که بافت سفت یا خام  دارند. مانند میوه هایی که پوست نسبتا سختی دارند و همین طور شکستن آجیل ها خودداری شود.

تنوع در هزینه ایمپلنت دندان در تهران به چه علت است؟

هزینه ایمپلنت دندان در تهران با توجه به امکانات کلینیک و دندانپزشک متخصص متفاوت است. هزینه ایمپلنت دندان ها به دلیل تنوع در ساختار مواد سازنده ی ایمپلنت ها با توجه به کشور تولید کننده آن ها متغیر است. ایمپلنت دندان ها ممکن است ساخت کشور کره، آمریکا، سوییس، آلمان و… باشد که بدیهی است تفاوت هایی در قیمت و نوع ساختار آن ها وجود دارد که در جلسه مشاوره با دندانپزشک و کسب اطلاعات کافی، قابل تصمیم گیری است.

دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال، ترمیمی و زیبایی، متخصص در درمان دندان های اطفال و ترمیم دندان ها و خدمات زیبایی دندان با استفاده از بهترین مواد و وسایل می باشد. می توانید برای دریافت اطلاعات در این خصوص با شماره های

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دکتر فروزنده زبیری دنبال کنید.

سخن پایانی

اهمیت دندان ها در هضم غذا و روند عادی دستگاه گوارش غیرقابل انکار است و داشتن دندان های مرتب و سفید می تواند تاثیر چشمگیری در زیبایی چهره ی افراد داشته باشد. یکی از مسائل مهم در اقدام به ایمپلنت دندان برای بیماران هزینه ی ایمپلنت دندان در تهران است و برخی برای انجام ایمپلنت ارزان، در انتخاب پزشک دقت نمی کنند درحالی که تجربه و مهارت دندانپزشک در بهبودی و دوام ایمپلنت دندان ها تاثیر مستقیم دارد و بهتر است ایمپلنت دندان ها تحت نظر بهترین دندانپزشک در گاندی انجام شود. هزینه ایمپلنت دندان ها در تهران با توجه به مواد سازنده قیمت های متفاوتی دارند. که برای بیمار قابل انتخاب می باشد.

برای جلسات مشاوره دندانپزشکی و کسب اطلاعات کافی به مطب دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال، ترمیمی و زیبایی، مراجعه نمایید.

راه های ارتباطی با دکتر فروزنده زبیری

شماره تماس: 02188198245 – 09109312675

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.zobairy/

آدرس مطب: خیابان گاندی شمالی ، نبش برادران شریفی، ساختمان پزشکان گاندی،طبقه ۴ واحد ۱۷ 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =

Call Now Button