02188198245 - 09109312675
بهترین دندانپزشک در گاندی

دکتر فروزنده زبیری – دندانپزشک اطفال | دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک در گاندی

اساسا انتخاب بهترین دندانپزشک در شهرهای بزرگی مثل تهران به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد دندانپزشکان بسیار سخت و دشوار است.

در این نوشتار سعی بر این است که معیارهای انتخاب بهترین دندانپزشک در گاندی را برای شما عزیزان به نگارش درآوریم تا با با رعایت این نکات اطمینان خاطر لازم را نسبت به انتخاب خود داشته باشید.

ذکر این نکته ضروری است که ممکن است هر فردی معیارهای خاص خود را برای انتخاب بهترین دندانپزشک و اعتماد به وی داشته باشد. اما بخشی از این معیارها در اکثر افراد یکسان است و برای عموم مهم هستند.

یکی از این معیارها تخصص پزشک در زمینه خاص که مد نظر بیمار است. تعهد و نظم و دلسوزی از ویژگی های عمومی یک دندانپزشک خوب به شمار می آید.

بهترین دندانپزشک در گاندی

بهترین دندانپزشک در گاندی

ویژگی های بهترین دندانپزشک در گاندی

انتخاب بهترین دندانپزشک با وجود تعداد زیادی مطب و کلینیک دندانپزشکی کار دشواری است. اما اگر هر فردی معیارهای درستی برای انتخاب بهترین دندانپزشک داشته باشد، متوجه خواهد که آیا انتخاب خود را دست انجام داده است یا خیر.

همچنین از دیگر ویژگی های بهترین دندانپزشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توجه کافی به بیمار داشته باشد.
  • بهداشت دهان و دندان را به بیمار آموزش دهد.
  • زمان کافی را برای بیمار بگذارد.
  • با توجه به بودجه و هزینه بیمار بهترین درمان را برای وی در نظر بگیرد.
  • بهداشت مطب را رعایت کرده و نسبت به استریل بودن وسایل مطب اطمینان حاصل کند.
  • احترام به بیماران سرلوحه کار خود قرار داده و به همه بیماران به یک چشم نگاه کند.
  • از پرسنل حرفه ای استفاده کند.
  • از تجهیزات و وسایل مدرن و به روز استفاده کند.

دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال، ترمیمی و زیبایی، متخصص در درمان دندان های اطفال و ترمیم دندان ها و خدمات زیبایی دندان با استفاده از بهترین مواد و وسایل می باشد. می توانید برای دریافت اطلاعات در این خصوص با شماره های

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دکتر فروزنده زبیری دنبال کنید.

برخی از وظایف بهترین دندانپزشک

دندانپزشک شخصی است که با استفاده از تخصص و مهارتی که دارد وضعیت دندان های افراد را بهبود بخشیده و تخصص و مهارت خود را در این راه بکار می گیرد.

دندانپزشک از ابزار آلات مخصوصی برای این کار استفاده می کند که باید استرلیزه شده باشد. استرلیزه ابزار آلات بسیار اهمیت دارد زیرا در صورتی که این کار انجام نشود ممکن است بیماری های مختلف و خطرناکی وارد بدن بیمار شده و اختلالات زیادی را به همراه داشته باشد.

در صورتی که ابزار دندانپزشکی استرلیزه نشود و مجددا وارد دهان شخص دیگری شود ممکن است مشکلاتی را برای شخص به همراه داشته باشد که درمان آن حتی خارج از زمینه دندانپزشکی است.

دهان یکی از مهمترین بخش های بدن است که بسیار حساس است. به دلیل اینکه بیماری ها خیلی سریع از این راه به بدن منتقل می شوند. بنابراین سهل انگاری در این زمینه می تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد.

دندانپزشک خوب باید مهارت کافی و لازم را در تشخیص دردها، تنش ها و همچنین درمان ها داشته باشد. متاسفانه برخی از پزشکان به دلیل عدم تشخیص درست، باعث می شوند که بیمار درد دو چندانی را تحمل کرده و حتی در مواردی نیز تشخیص پزشک کاملا به ضرر بیمار باشد.

بنابراین توصیه می شود در انتخاب بهترین دکتر دندانپزشک حساسیت کافی را بخرج داده و کاملا آگاهانه و به دور از تصمیمات عجولانه اینکار را انجام دهید.

یکی دیگر از وظایف دندانپزشک این است که بهترین راه حل را به بیماران خود پیشنهاد دهد. به عنوان مثال دندانپزشک بعد از معاینه بیمار، وضعیت دندان هایش را به وی شرح دهد. همچنین در صورتی که دندان های بیمار قابل ترمیم است به جای کشیدن آنها، ترمیم دندان ها را به بیمار پیشنهاد دهد و او را آگاه کند که کشیدن دندان به نفع او نخواهد بود.

مثالی دیگر اینکه در صورتی که بیمار برای عصب کشی به دندانپزشکی مراجعه کرده است، وظیفه پزشک این است که دندان های بیمار را مورد بررسی قرار داده و به تشخیص بیمار اکتفا نکند. زیرا در مواردی که دندان ها باعث ایجاد درد می شوند و مشخص نیست که کدام دندان درد می کند، در این موارد پزشک باید دندان های بیمار را مورد بررسی قرار دهد و بعد از این کار بیمار را متقاعد کند تا تشخیص او را قبول کند.

چه خدماتی در دندانپزشکی ارائه می شود؟

چه خدماتی در دندانپزشکی ارائه می شود؟

پزشک خوب باید با بیمار خود ارتباط صمیمی برقرار کند تا نگرانی بیمار را نسبت به وضعیت دندان هایش برطرف کند.

چه خدماتی در دندانپزشکی ارائه می شود؟

از جمله خدماتی که در بهترین دندانپزشکی در گاندی ارائه می شود به شرح زیر است:

اصلاح طرح لبخند: برای بهبود وضعیت دندان ها و لثه در هنگام لبخند زدن از این روش استفاده می شود.  

ایمپلنت دندان: برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته از ایمپلنت استفاده می شود که از جنس تیتانیوم است و در استخوان فک جاگذاری می شود.

بلیچینگ دندان: برای برطرف کردن تیرگی ها و تغییر رنگ دندان ها که به مرور زمان و بر اثر استفاده از مواد غذایی رنگی ایجاد می شود، از بلیچینگ استفاده می شود.

ونیر کامپوزیت و لمینت: کامپوزیت یک ماده خمیری است که توسط امواج نوری با طول موج مشخص روی دندان سفت شده و با استفاده از آن می توان دندان های شکسته، پوسیده، ترک خورده و یا سیاه شده را ترمیم کند. از این روش برای ترمیم یا پر کردن دندان و درمان های زیبایی استفاده می شود.

انواع جراحی و خدمات ترمیمی: علاوه بر خدمات زیبایی خدمات دیگری در زمینه ترمیمی و جراحی در دندانپزشکی ترمیمی انجام می شود.

دندانپزشکی اطفال: که در این زمینه می توانید به بهترین دندانپزشکی اطفال در تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

توصیه می شود قبل از مراجعه به دندانپزشکی حتما تحقیقا لازم را نسبت به انتخاب خود انجام دهد. تحقیقات می تواند از روش های مختلفی مثل پرس و جو کردن از دیگران، دیدن نمونه کار با مراجعه به مطب، دیدن پیج های فعال پزشک و … انجام شود.

راه های ارتباطی با دکتر فروزنده زبیری

شماره تماس: 02188198245 – 09109312675

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.zobairy/

آدرس مطب: خیابان گاندی شمالی ، نبش برادران شریفی، ساختمان پزشکان گاندی،طبقه ۴ واحد ۱۷ 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =

Call Now Button