02188198245 - 09109312675
بهترین دندانپزشک اطفال در تهران

دکتر فروزنده زبیری – دندانپزشک اطفال | دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک اطفال در تهران

یکی از شاخه های تخصصی که در رشته دندانپزشکی وجود دارد، دندانپزشکی اطفال است. در این رشته به صورت ویژه به بهداشت و سلامت دهان و دندان اطفال پرداخته می شود. رشته دندانپزشکی اطفال یک دوره تخصصی سه ساله را دارد که شخصی که این رشته را انتخاب می کند باید این دوره را بگذراند تا بتواند مهارت های لازم را در زمینه مشکلات و بیماری های دهان و دندان کودکان کسب کند.

دندانپزشک اطفال به کودکان زیر 12 سال مربوط می شود. اما به والدین توصیه می شود برای ویزیت دندان های کودکان خود، از سن یک سالگی به متخصص دندانپزشک اطفال مراجعه کنند.

دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال

دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال

دندانپزشک اطفال خوب در تهران

متخصصین دندانپزشکی اطفال معمولا برای رعایت بهداشت دهان و دندان از آموزش های ساده از جمله، مسواک زدن و کشیدن نخ دندان استفاده می کنند. همچنین خدماتی تخصصی دندانپزشکی اطفال مانند پر کردن دندان های شیری، شیار پوش کردن دندان کودکان، فلوراید تراپی و … را انجام می دهند.

بهترین دندانپزشک اطفال در تهران کیست؟

دندانپزشک اطفال خوب کسی است که مشکلات و بیماری های دهان و دندان کودکان را در کمترین زمان تشخیص می دهد و اقدامات لازم را نسبت به درمان آن انجام می دهد.

از جمله خدماتی که در دندانپزشکی اطفال ارائه می شود، مربوط به دندان های دائمی، دندان های شیری، لثه و دهان کودکان است.

دندانپزشک اطفال خوب باید مراقبت های لازم را از حفره های دهان کودک از بدو تولد یا سنین نوجوانی را انجام دهد.

مطب دکتر فروزنده زبیری خدمات خود را با توجه به رفتارهای کودک و همچنین بکارگیری جدیدترین روش های دندانپزشکی کودکان، ارائه می کند. در مطب دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال علاوه بر دندانپزشکی کودکان خدمات ترمیمی و زیبایی بزرگسالان نیز انجام می شود تا والدین و کودکان در کنار هم و با آرامش کامل خدمات دندانپزشکی را دریافت کنند.

این نکته باید در نظر گرفته شود که اولین تجربه کودک از دندانپزشکی بسیار اهمیت دارد و همین تجربه اول تصویر ذهنی او را از دندانپزشکی تا سنین بزرگسالی می سازد. بنابراین به والدین کودکان توصیه می شود در انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال خود دقت لازم را انجام دهند.

دکتر فروزنده زبیری دندانپزشک اطفال، ترمیمی و زیبایی، متخصص در درمان دندان های اطفال و ترمیم دندان ها و خدمات زیبایی دندان با استفاده از بهترین مواد و وسایل می باشد. می توانید برای دریافت اطلاعات در این خصوص با شماره های

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دکتر فروزنده زبیری دنبال کنید.

چه کارهایی برای کم کردن ترس کودک از دندانپزشکی انجام می شود؟

متخصص دندانپزشکی اطفال از تکنیک های مختلفی برای کاهش اضطراب و ترس کودکان انجام می دهد. این تکنیک ها ممکن است تغییر صدا باشد و یا اینکه در دادن وسایل بازی به کودکان است.

ممکن است گاهی اوقات نیز برای کودکانی که از دندانپزشکی وحشت دارند، برای کاهش استرس کودکان از روش های دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی استفاده شود.

بهترین زمان برای مراجعه کودکان به دندانپزشکی اطفال

بهتر است کودکان از سنین 2 سالگی به دندانپزشکی اطفال مراجعه کنند. به دلیل اینکه کودکان در این سن نمی توانند بدرستی دندان های خود را تمیز کنند، بیشتر در معرض پوسیدگی دندان قرار دارند.

دکتر فروزنده زبیری

دکتر فروزنده زبیری

 خدماتی بهترین متخصص اطفال در تهران ارائه می دهد

نحوه انتخاب بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان

همانطور که می دانید کودک توانایی انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال را ندارد بنابراین شما باید تحقیق کافی را در انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال را داشته باشید و به این فکر کنید که اولین تجربه دندانپزشکی کودک باید برای او خوشایند واقع شود.

نکته بسیار مهم این است که دندانپزشک کودکان باید مهارت و توانایی کافی را در زمینه بیماری های دهان و دندان کودکان را داشته باشد و دارای تخصص دندانپزشکی کودکان باشد.

دندانپزشک اطفال باید مهارت و سرعت کافی را به دلیل حساسیت کار اطفال داشته باشد تا بدون آسیب رساندن به کودک، خدمات دندانپزشکی انجام شود.

 

راه های ارتباطی با دکتر فروزنده زبیری

شماره تماس: 02188198245 – 09109312675

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.zobairy/

آدرس مطب: خیابان گاندی شمالی ، نبش برادران شریفی، ساختمان پزشکان گاندی،طبقه ۴ واحد ۱۷

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

Call Now Button